داستان تولد یک اژدها

MSI در سال 1986 میلادی تأسیس شد و همان سال، اولین مادربرد اورکلاکینگ 286 اینتل را عرضه کرد. این کمپانی پیشتاز، مراکز تولید خود را به تایوان منتقل کرد و در سال 1955 موفق به دریافت گواهی مدیریت کیفیت TUV ISO 9002:1994 شد.

طی سال‌های بعد MSI در کنار کسب گواهی‌های معتبر جهانی ، اولین کارت گرافیک، مادربرد سرور و ده‌ها محصول دیگر خود را معرفی کرد و به سرعت به یکی از بازیگران اصلی بازار کامپیوتر تبدیل شد.

اولین لپ تاپ MSI هم سال 2003 از راه رسید و به سرعت در مسیر تبدیل شدن به یکی از برترین برندهای لپ تاپ گیمینگ در دنیا قرار گرفت. هم زمان که MSI موفق به اخذ تاییدیه های معتبر دنیا یکی پس از دیگری می‌شد، این کمپانی هر ساله جوایز مهم و معتبری را هم کسب می‌کرد.

در سال 2007 میلادی MSI اولین لپ تاپ اورکلاکینگ را معرفی کرد و هم زمان به لیست بهترین محصولات پیشنهادی وب سایت‌های بزرگی چون Tom's Hardware راه پیدا کرد. در سال‌های بعد MSI به دریافت کننده ثابت جوایز مهمی چون نمایشگاه‌های CES و کامپیوتکس تبدیل شد. از سال 2014 میلادی هم جوایز طراحی IF به لیست افتخارات MSI اضافه شد و این کمپانی به یکی از دریافت کنندگان ثابت آن تبدیل شد.

MSI به یک برند گیمینگ توقف ناپذیر تبدیل شد و نوآوری‌های زیادی  به بازار گیمینگ ارائه کرد.

این کمپانی در سال 2018 موفق شد 5 جایزه نمایشگاه کامپیوتکس و 12 جایزه CES را درو کند.

طولی نکشید MSI به عنوان یک برند بسیار قدرتمند مانیتور هم ظاهر شد و عنوان سریع‌ترین برند مانیتور گیمینگ در حال رشد را از آن خود کرد.

سال 2020 هم دو مادربرد ام اس آی موفق به کسب جایزه European Hardware Awards 2020 شدند، دو لپ تاپ این کمپانی جایزه iF Design Award 2020 را کسب کردند، 8 محصول مختلف این برند جوایز CES را به دست آوردند و شش محصول نیز برنده جوایز RedDot 2020 Award شدند.

مدت‌ها است که گیمرها، MSI را به عنوان یکی از برندهای برتر لوازم گیمینگ می‌شناسند و کسی نیست که لپ تاپ‌ها، کارت‌های گرافیک و مادربردهای MSI را نشناسد. این برند پرآوازه تایوانی در کنار نوآوری، همواره تعهد خلل ناپذیری به کیفیت و محافظت از محیط زیست هم داشته است و در زمره سبزترین برندهای گیمینگ قرار می‌گیرد.

اژدهای کوچک MSI امسال 35 سالگی خود را با گیمرها جشن گرفت و محصولات ویژه‌ای را به همین مناسبت عرضه می‌کند.